קצת עלינו

נעים להכיר!

Uproduction – From Business to Pleasure

"אנחנו מאמינים בהגשמת חלומות, באירועים שהם חוויות,
שאין בהם פרט שהוא קטן מידי"  (אלון וקנין, מנכ"ל )

ההתמחות שלנו היא לייצר פתרונות יצירתיים שמתאימים במדויק למטרות האירוע ולאופי של הארגון שלך, אנחנו ממפים את הצרכים ובונים עבורך את הקונספט הנכון ביותר, בין אם זה כנס בארץ או  בעולם, אירוע "מתגלגל" שמתחיל בהשקה בארץ וממשיך ברחבי העולם, או נופש חברה מבוסס תוכן, שמציב את ההון האנושי במרכז.

"Dream big, we will make it bigger"

החזון שמלווה אותנו מאז ומעולם נשען על מקצועיות, עשייה מתוך תשוקה לעשייה ולגילוי יעדים חדשים, וביצוע מדויק – שילוב מושלם שמנצח בכל פעם מחדש.

לקוחות ממליצים עלינו

up

"תודה גדולה על כייף של נופש חברה בברלין, היה מעל ומעבר, במקצוענות שאין כמותה, בקור רוח, בתוכן, ביכולת להכיל אותנו, ברוח טובה ובכייף של התהליך. התוצאה היתה מעל לכל הציפיות הגבוהות שיצאנו איתן לדרך"

עדי כהן סברוב סמנכ"ל משאבי אנוש גיתם BBDO

pro

"אלון, שוב ידעת להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, עם השקט המבורך, המיקוד שאין גדול ממנו, המינונים הנכונים, הבחירות הנכונות, ושיתוף הפעולה שהוא המיצוי של עבודת הצוות איתך, שוב נוכחתי כמה כייף, זורם ומעשיר לעבוד איתך"

אראלה פרידמן,סמנכ"ל משאבי אנוש יקבי רמת הגולן

production

"אנחנו רוצים להודות ולהוריד את הכובע בפניכם על אירוע הלקוחות סופר מורכב שהפקתם עבורנו, בהתראה כל כך קצרה, עמדתם במשימה בצורה מופתית, מקצועית ונעימה. כדי להפיק אירוע שמורכב משלושה מתחמים שונים ומורכבים, חייבים להיות מקצוענים"

בשם עובדי "נירעותק"

אז כשמתחילות בראשך מחשבות בסגנון "איך חוצים את הגשר?" – דבר איתנו. אנחנו ניקח אותך בטיסה מעליו.

487857_152
487857_114
487857_159
487857_118
487857_121
487857_117