דף הבית » נופש חברה בחו"ל

נופש חברה בחו"ל

הפקת נופש חברה בחו"ל דורשת הרבה יותר מרכישת כרטיסים והזמנת חדרים בבית מלון. עם חברת הפקה מקצועית בתמונה צפויות לעובדים חוויות בלתי נשכחות. מהרגע הראשון ועד לסיום הנופש יהיו פינוקים, אטרקציות, פעילויות חברתיות והזדמנויות לקדם את המטרות העסקיות. היציאה לנופש חברה היא הזדמנות לקידום תדמיתי, מיתוג, גיוס לקוחות, חיזוק הזיקה של העובדים למקום העבודה, שיווק, השקת מוצר חדש, תמריץ לעובדים ועוד.

מה כולל נופש חברה בחו"ל?

חבילות נופש לחברות בארץ ובחו"ל מורכבות בכמה סגנונות כך שניתן לבחור בקונספט המועדף. הנופש יוכל להיות בעל אופי אתגרי (סנפלינג, טיולי ג'יפים, לינה בשטח, רכיבת סוסים ועוד) או מתוכנן בקפידה בסגנון יוקרתי עם מסעדות פאר, שירותי ספא ומופעים. את הקונספט שמתאים לאירוע שלכם ואת כל הפרטים שעתידים להרכיב מסלול תיור אטרקטיבי, אטרקציות ופעילויות שמתאימות לכם, ירכיב צוות הפקה מקצועי ומנוסה.

עם צוות הפקה שמכיר את אנשי המפתח במדינת היעד, הנופש יתוכנן בקפידה בהתאם להגדרות שלכם. הפקת הנופש כוללת מענה לפרטים גדולים וקטנים כאחר. החבילה תכלול הכול החל מטיסות, אוכל, בית מלון איכותי, אטרקציות, מדריכים דוברי עברית ועד מתנות לעובדים והסעה משדה התעופה.

הרבה יותר מעוד חופשה עם חברים

כמנהלים בחברה אתם מכירים בתרומה של נופש חברה בחו"ל לתפוקת העבודה, לתדמית, למותג, לקשרים בין העובדים, לשימור של עובדים וותיקים ולגיוס של עובדים חדשים. יותר ויותר עסקים ישראלים מקפידים על יציאה לנופש חברה אחת לשנה לפחות. הם עושים זאת בגלל הקלות בה אפשר להפיק נופש בסטנדרטים גבוהים ובגלל הפוטנציאל הרב שטמון בכך.

תכנון נכון של נופש חברה בחו"ל הוא המפתח להשגת כל המטרות העסקיות שהגדרתם מראש, קידום עסקי, חיזוק תדמיתי ומתן ערך מוסף לעובדים. הנופש הזה יהיה שונה מחופשות עם המשפחה או עם החברים כך שהעובדים ייקחו חלק בפעילויות ברצון וייהנו מכל רגע. למטרת קידום המטרות שהוגדרו והצלחת הנופש, צוות מקצועי מקפיד על סטנדרטים גבוהים, חשיבה יסודית ויצירתית, שיתוף פעולה עם מדריכים מקומיים וספקי אטרקציות, תכני בידור ופינוקים קטנים שעושים את ההבדל הגדול.

עם חברת הפקה הנופש יתוכנן נכון מתחילתו ועד סופו (טעימות יין ביקב, סדנת שף, פינוקי ספא, מופעי מוזיקה, משחק חפש את המטמון, ג'יפים, שירותי הסעות ועוד הרבה יותר). תהיה זו הרבה יותר מעוד חופשה בחו"ל. 
למעבר ליצירת קשר לחצו כאן.