דף הבית » טיולי תמריץ לחברות

טיולי תמריץ לחברות

תמריץ נכון לעובדים הוא כזה שמשרת גם את טובתם האישית וגם את טובת החברה. טיולי תמריץ לחברות נותנים מענה לעסקים שמעוניינים לתגמל עובדים מצטיינים ובו זמנית גם לשפר את כישורי הניהול שלהם, לעודד שיתוף פעולה בין מחלקות, לחזק קשרי חברות ולהעניק להם חוויה מיוחדת. קבוצת העובדים שיוצאת יחד לטיול מחזקת את הכוח הקבוצתי ואת גאוות היחידה. טיול תמריץ לעובדים יהיה תגמול אידאלי לעובדים שעומדים ביעדים ומקדמים את החברה.

איך מתכננים את הטיולים?

אתם לא תאמינו כמה בקלות אפשר לתכנן טיול תמריץ לעובדים בארץ או בחו"ל. חברות מקצועיות מרכיבות בעבורכם  את כל מערך הטיול מתחילתו ועד סופו. כל המרכיבים של חבילת הנופש נבחרים בקפידה תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, אסתטיקה, רמה גבוהה של קולינריה ומתן מענה לצרכים שלכם. טיולי תמריץ לחברות יוצאים באופן קבוע בכל חודשי השינה למבחר יעדים.

כל שעליכם לעשות בכדי להעניק לעובדים שלכם טיול תמריץ יחיד מסוגו הוא לבחור בחברה הפקה שמתמחה בתחום. כאשר כל פרט במסלול ובטיול מתוכנן בקפידה ונבחר על בסיס ניסיון אישי והיכרות אישית – צפויה לעובדים שלכם חוויה שהם לא יפסיקו לדבר עליה. כל טיול מתוכנן באופן אישי בעבור החברה על פי פעילויות, נופים, שיקולי תקציב, גילאים, מספר משתתפים וסגנון מועדף. אתם בוחרים את הסגנון, סוג האטרקציות, התקציב והמיקום.

מה כדאי לשלב בטיול התמריץ?

אוכל טוב כולם מאוד אוהבים. טיול תמריץ שמשלבים מסעדות גורמה, ביקורים ביקבים וסדנאות שף מתאימים לכל הגילאים, לגברים ונשים. במידה ומדובר בקבוצה שכוללת גם שומרי כשרות כדאי להדגיש זאת על מנת לתאם בעבורם מפרט מתאים. בעבור חובבי ספורט אקסטרים וטיולי שטח ניתן לתאם טיול תמריץ שסובב סביב אתרים מיוחדים של צלילה, סנפלינג, גלישה, ג'יפים וכדומה. מעדיפים טיול קלאסי שיש בו הכול מהכול? כל אחת מבירות אירופה הקלאסית תהיה בחירה מצוינת.

כל טיולי התמריץ כוללים טיסות נוחות ומתחמי אירוח על רמה. הלינה תהיה בבתי מלון איכותיים או בווילות פרטיות. צוות מקצועי ומנוסה מתאם מבצע תיאום לוגיסטי מקיף שכולל הזמנות, העברות, השכרת רכבים וקבלת כל האישורים המנהלתיים הדרושים. 
למעבר ליצירת קשר לחצו כאן.