דף הבית » הפקת אירועי קונספט

הפקת אירועי קונספט

רוצים להפיק אירוע שכולם ידברו עליו? אתם זקוקים לרעיון ייחודי שיהפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח. אירועי קונספט הם אירועים פרטיים או עסקיים שיש להם נושא או תחום ספציפי. הקונספט הנבחר בא לידי ביטוי בכל הפרטים הקטנים והגדולים (המיקום, האוכל, האטרקציות, העיצוב, הלבוש). אירועים שמתכוננים לפי קונספט מסוים הפכו בשנים האחרונות פופולריים בקרב במגזר הפרטי והעסקי. קונספט נכון הוא הסוד לאירוע מוצלח שיהפוך לשיחת היום ויקדם את האינטרסים העסקיים.

אלו קונספטים נחשבים לטובים ביותר?

עם חברת הפקה מקצועית לצדכם ניתן להפיק אירועים על פי כל קונספט בו תבחרו. רשימת הטרנדים הפופולריים כוללת אירועים בסגנון המערב הפרוע, סגנון מצולות הים, קונספט של תכניות ריאליטי, הפקה בסגנון טקס האוסקר, אירועים בסטייל של לאס וגאס, אירוע בסגנון של קרנבל ברזילאי ועוד. החברות המובילות בשוק הישראלי בוחרות באירועי קונספט בסגנון "הישרדות", סגנון "האח הגדול", סגנון "מאסטר שף". ניתן לבחור קונספט מתוך הרשימה או להעלות רעיון יצירתי משלכם.

איך מתכננים את האירוע?

כל שעליכם לעשות הוא לבחור קונספט, לקבוע את מועד האירוע ולהגדיר את התקציב. את כל שאר הפרטים הקטנים והגדולים מתאם צוות הפקה מקצועי ומנוסה. התפאורה, התלבושת, הקייטרינג והאטרקציות נבחרים בקפידה על מנת לשרת את הקונספט הנבחר.

הפקת אירועי קונספט היא משימה לא פשוטה. על כל הפרטים באירוע להתאים לקונספט כך שנדרשת חשיבה יצירתית מתקדמת. סנכרון מושלם בין כל חלקי האירוע חיוני ליצירת הקונספט. החברות שמתמחות בתחום מחזיקות מערך לוגיסטי וצוותים של אנשי מקצוע מנוסים. פנייה אל חברת הפקה מקצועית היא הדרך בה תצליחו להפיק אירועי קונספט מוצלחים בקלי קלות. גם העלויות תהיינה נמוכות יותר עם חברה מקצועית שכבר יש לה מערך ספקים קבוע ודילים עם מתחמי אירוח אירועים.

באיזה קונספט כדאי לבחור?

אירוע מוצלח מתחיל בבחירת רעיון מנצח, ממשיך אל הפקה מקצועית ומסתיים בהרבה מחמאות. אם חשבתם כבר על קונספט בעבור האירוע שלכם – התהליך יהיה קצר ומהיר יותר. אם עדיין לא בחרתם את הנושא שלכם תוכלו לבחור רעיון פופולרי או רעיון ייחודי שיהיה שלכם בלבד. אין גבול ליצירתיות ואין קונספט שלא ניתן לבנות סביבו אירוע איכותי, קסום, מפתיע ומהנה.
למעבר ליצירת קשר לחצו כאן.

phone icon