קצת עלינו

נעים להכיר!

Uproduction – From Business to Pleasure

לארגן אירועי יוקרה, כנסים, נופשים, טיולי אינסנטיב ואירועי חברה בארץ או בחו"ל זו פעולה די מסורבלת – במיוחד אם אין לך ניסיון בתכנון ובהפקה של אירועים כאלו. בדיוק לשם כך הקמנו את Uproduction וריכזנו את כל הידע המקצועי הנחוץ כדי להפיק את האירוע או הטיול האידאלי, עם פתרונות יצירתיים והתאמה מדויקת לצרכים ולאופי של הארגון שלך – כך שלך יישאר רק ליהנות!

החזון שמלווה אותנו מאז ומעולם נשען על הצטיינות במתן שירות אישי, על ליווי צמוד ומקצועי ועל שירותי תיירות ברמה הגבוהה ביותר – שילוב מושלם שמנצח בכל פעם מחדש.

אין ספק - ניסיון הוא בהחלט קריטריון

בין אם מדובר באירוע אקסקלוסיבי לקבוצה מצומצמת בלבד ובין אם מדובר על כנס עם עשרות אלפי משתתפים, הניסיון שצברנו בתכנון והפקת מגוון רחב של תכניות, אתגרים והעדפות במסגרת אירועים מסוגים שונים שהפקנו בכל רחבי העולם – מאפשר לנו להתאים את מאפייני האירוע במדויק לפי הצורך והשאיפות שלך.

כך משלבים בהצלחה בין עסקים והנאה

כשמדובר בעולם האירועים לעסקים – היחס החם והקרוב שאנו מקפידים עליו, החל בשלב התכנון, לאורך מהלך האירוע ועד לאחר סיומו, יוצר קשרים קרובים ושותפויות שממשיכות שוב ושוב להוביל הפקות מרשימות וייחודיות ברחבי העולם.

כיצד אנו עושים זאת? זה פשוט: אנו פועלים לאור ערכי יסוד מובילים

up

אנו שואפים בכל עת לסייע לחברה שלך לנסוק כלפי מעלה - ולספק לאירוע שלך קרקע פורייה להצלחה, לצמיחה ולהשראה עבור הארגון שלך.

pro

מקצועיות ללא רבב היא הלחם והחמאה שלנו. בעזרת שיטת העבודה המקצועית והיסודית שפיתחנו, נוכל להבטיח את שביעות רצונך – ואת הפקת האירוע הבא עבורך.

production

החל בהפקות מורכבות וכלה בהפקות בוטיק בכל מקום על הגלובוס - אנו מתמחים בדיוק במה שאנו עושים: הפקת אירועים, כנסים ונופשים באפיון אישי, ללא פשרות וללא "פתרונות מדף". 

אז כשמתחילות בראשך מחשבות בסגנון "איך חוצים את הגשר?" – דבר איתנו. אנחנו ניקח אותך בטיסה מעליו.טואול - בניית אתרים באינטרנט