1. נופשים וטיולי תמריץ
  2. /
  3. שירותים נוספים
  4. /
  5. טיולי תמריץ בחו"ל

טיולי תמריץ בחו"ל 

טיולי תמריץ (טיולי אינסנטיב) הם אמצעי יעיל במיוחד להעצמת עובדים, תגמול עובדים מצטיינים והבעת הערכה כלפי עובדים וותיקים. בשנים האחרונות החלו חברות ישראליות רבות לשלוח את העובדים שלהן לטיולי אינסנטיב בחו"ל. העובדים שנבחרו יוצאים לטיול יחד עם עמיתים לעבודה, מצלמים תמונות משותפות ומפרסמים את התמונות יחד עם השם של החברה ברשתות החברתיות. התיעוד של הנופש המפנק שניתן לעובדים במתנה מהחברה מציב אותה בעמדה של חברה שיודעת לדאוג לעובדים שלה, חברה שכדאי לעבוד בה.

איך מפיקים אירועי תמריץ בחו"ל?

חברות ישראליות רבות מעוניינות להפיק אירועי תמריץ וטיולי תמריץ בחו"ל אך הן חוששות לעשות זאת. בעבורן, הפקת אירוע חברה בארץ היא משימה מורכבת כך שהן לא מעזות כלל לנסות להפיק אירוע או טיול תמריץ בחו"ל. אותן חברות עדיין לא יודעות שכל אותן חברות ישראליות מצליחות שמציעות לעובדים שלהן טיולי תמריץ ואירועי חברה בחו"ל כלל אינן מפיקות את האירועים בעצמן. הסוד להפקת אירועי תמריץ בחו"ל הוא פנייה אל חברה מקצועית ומנוסה שמסוגלת להפיק אירועים וטיולי תמריץ בכל רחבי העולם.

יתרונות של הפקת אירועי תמריץ בחו"ל

גם היום כאשר רוב הישראלים כבר מטיילים בחו"ל אחת לשנה לפחות, טיסות לחו"ל על חשבון העבודה נחשבות לצ'ופר מבוקש. התועלת שהחברה תוכל להפיק מאירועי תמריץ או טיולי אינסנטיב בחו"ל גדולה מזו שתופק מאירועים דומים שמתקיימים בארץ. היציאה מגבולות הארץ תורמת לגיבוש של העובדים ולחיזוק הקשר שלהם אל מקום העבודה. אירוע חברה שמתקיים בחו"ל יהיה יעיל יותר לגיבוש העובדים וקידום מטרות עסקיות בהשוואה לאירוע שמתקיים בארץ. טיול לחו"ל מעניק לעובדים חוויה מיוחדת משותפת. הם רחוקים מבני משפחתם ומהחברים כך שאת כל זמנם הם מבלים יחד.

האירועים מופקים ומתוכננים בקפידה על ידי צוות מקצועי ומנוסה. התוצאה הסופית תהיה אירוע מוקפד שתואם את מטרות החברה ואת התקציב שהוגדר מראש. במבט ראשון נראה שכל הפקת טיולי תמריץ בחו"ל כרוכה בעלויות גבוהות, אך בפועל אין זה כך. אפשר להוציא לפועל הפקת טיולי תמריץ בחו"ל ברמה גבוהה עם תקציב מוגדר מראש. היציאה לחו"ל פותחת בפניכם אפשרויות והזדמנויות חדשות שלא תרצו לפספס.

למעבר ליצירת קשר לחצו כאן.טואול - בניית אתרים באינטרנט