1. נופשים וטיולי תמריץ
  2. /
  3. שירותים נוספים
  4. /
  5. ארגון כנסים ונופשים

ארגון כנסים ונופשים

לקראת כל ארגון של כנס או נופש לעובדים כדאי להגדיר מה אתם כמנהלים בכירים בחברה רוצים להשיג ולקדם באמצעותו. ארגון כנסים ונופשים יוכל לשמש צ'ופר לעובדים, אמצעי להבעת הערכה, תמריץ לעובדים מצטיינים, כלי לגיבוש העובדים, שיטה לגיוס עובדים איכותיים ועוד. כאשר מתכננים נכון את הכנס או הנופש המטרות הארגוניות באות לידי ביטוי ומקודמות.

כיום כאשר רוב האנשים מבלים את עיקר זמנם במקום העבודה השגרה שוחקת ובתוך מספר שנים העובדים מתחילים לחפש אחר שינויים. כמעסיקים נרצה למנוע מעובדים ותיקים וטובים לעזוב אותנו ולעבור אל המתחרים. נצליח לעשות זאת אם נשכיל להעניק לעובדים ערך מוסף ולעודד אותם לייצור קשרי חברות במקום העבודה. ארגון כנסים ונופשים מספר פעמים בשנה הפך בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. חברות קטנות וגדולות מקפידות להוציא את כל עובדי החברה יחד לנופשים, ימי גיבוש ופעילויות נוספות. הבילוי המשותף של העובדים מחוץ לסביבת העבודה המוכרת מהווה ערך מוסף וגם הזדמנות לקירוב, גיבוש ויצירת שיתופי פעולה.

ארגון כנסים מקצועי

כנס מוצלח הוא הרבה יותר ממפגש חברתי עם תוכן בעל ערך מקצועי. כאשר מתכננים נכון את הכנס מגלים שהוא כלי שימושי לקידום מטרות עסקיות ואישיות. פרט לשיווק מוצרים/שירותים וגיוס לקוחות או עובדים משמש הכנס גם הזדמנות לפגוש פנים מול פנים את העובדים, הספקים והלקוחות מחוץ לכתליי המשרד. אם יש לכם טכנולוגיה חדשה או רעיון עסקי שתרצו לקדם כדאי לנצל את הכנס על מנת להשיג חשיפה גדולה יותר.

הפקה מקצועית של כנס היא המפתח לקידום מקסימלי של מטרות והפקת מקסימום תועלת מההשקעה הכספית. כאשר מארגנים נכון את הכנס הצלחתו תבוא לידי ביטוי בקידום תדמיתי, חיזוק המותג ותחושת גאוות היחידה של העובדים, מימוש המטרות העסקיות שנקבעו מראש. רצוי ומומלץ להיעזר בחברת הפקה מקצועית שמתמחה בתחום והפיקה בהצלחה כבר עשרות כנסים מוצלחים. 

איך עושים זאת נכון?

רוב החברות בוחרות היום לארגן כנסים באמצעות חברות הפקה מקצועיות. הן בוחרות בהפקה מקצועית משיקולים עסקיים, כלכליים ואישיים. הפקה של כנס היא משימה מאתגרת ולא פשוטה כלל. בהעדר ניסיון ויידע התיאום של הכנס ידרוש ימים שלמים של עבודה. על מנת למנוע מצב בו נוצר עיכוב בתפוקת העבודה בגלל שהעובדים מקדישים שעות רבות לארגון הכנס, כדאי לבחור מראש בחברה מנוסה ומקצועית שיודעת לארגן כנסים ונופשים ברמה גבוהה. עם צוות הפקה מקצועי אתם יכולים להיות בטוחים שהנופש יהיה מפנק ומרגש, הכנס יהיה מקצועי ואתם כחברה תיראו מקצועיים, עמידים ואטרקטיביים. 
למעבר ליצירת קשר לחצו כאן.


טואול - בניית אתרים באינטרנט