1. נופשים וטיולי תמריץ
  2. /
  3. שירותים נוספים
  4. /
  5. אירועים לחברות בחו"ל

אירועים לחברות בחו"ל

החברות הישראליות מכירות את הפוטנציאל של השוק הבינלאומי ולא מגבילות את עצמן לגבולות הארץ. אירועים עסקיים רבים ששייכים לחברות ישראליות מתקיימים בהצלחה בחו"ל כאשר האורחים ברובם או בחלקם ישראלים. עובדי החברה ואורחיה הישראלים מגיעים אל מקום האירוע בטיסה שמתואמת על ידי חברת ההפקה.

לרוב, אירועים לחברות בחו"ל מתקיימים בבתי מלון כך שניתן לשלב יחד אירוח, לינה וארוחות. את האירועים בחו"ל נהוג לקיים במדינות שנמצאות במרחק של עד 6 שעות טיסה עם עדיפות לאופציה של טיסה ישירה. אירועים לחברות ישראליות בחו"ל מתקיימים במרכז אירופה, מדינות הבלקן במזרח אירופה, באיי יוון וגם בקפריסין.

מתי כדאי לקיים אירוע בחו"ל?

הפקת אירועים לחברות בחו"ל עולה על הפרק כאשר החברה מעוניינת להעניק לעובדים שלה ערך מוסף, מבקשת לפרוץ אל השוק הבינלאומי ומעוניינת לקדם לעצמה תדמית של חברה מובילה. עם חברת הפקה מקצועית לצדכם תגלו שהפקת אירוע בחו"ל תהיה פשוטה בדיוק כמו הפקת אירוע בארץ. בחלק מהיעדים המחירים יהיו זולים מהמחירים בארץ כך שהעלות הסופית של הפקת האירוע בחו"ל לא תהיה גבוהה. 

חברות מצליחות מכירות בחשיבות של שבירת השגרה ומתן ערך מוסף לעובדים. הן מקפידות לקיים מספר אירועי חברה בכל שנה בעבור העובדים, הלקוחות, הספקים והקידום התדמיתי. הן מצליחות להפיק מספר אירועים בכל שנה בזכות חברת הפקה שיודעת לתת מענה מלא לחברות ישראליות בארץ ובחו"ל.

הפקת אירועים מוקפדת לחברות ישראליות

הצלחה של אירוע חברה באה לידי ביטוי בתדמית, במיתוג, בגאוות היחידה של העובדים, בשיפור התקשורת הפנים ארגונית, בחיזוק הדינמיקה בין העובדים, במסירות ובמוטיבציה הרבה שהעובדים מביאים עמם למשרד ביום שאחרי. כאשר האירוע תואם את ההשקפה של המנהלים הבכירים ומתוכנן בהתאם למטרות שהם קבעו, הוא תורם תרומה משמעותית להצלחת החברה.

אירועים לחברות בחו"ל מצעידים את אירועי החברה צעד אחד קדימה. כיום, החברות שמעוניינות לתת לעובדים שלהם יותר ולא מתפשרות על פחות מהטוב ביותר מפיקות את האירועים שלהן בחו"ל. חברות הפקה ישראליות יודעות לספק היום מענה לאותן חברות קטנות וגדולות שמעוניינות להפיק אירועים בחו"ל. תופתעו ותשמחו לגלות שעם חברת הפקה טובה לצדכם הפקה בחו"ל תהיה פשוטה, יעילה, מהירה, מהנה והרבה פחות יקרה ממה שחשבתם.
למעבר ליצירת קשר לחצו כאן.


טואול - בניית אתרים באינטרנט